Lions Szépségnap 2019

2019.11.09-én második alkalommal tartotta meg a Miskolci Első Lady Lions Klub a Lions Szépségnapot, ahol fodrászok, kozmetikusok, masszőrök és manikűrösök vállalták, hogy munkájukat jótékonysági célra fordítják. A program során a Vakok és Gyengénlátók BAZ Megyei Egyesületének 35 tagját tudták fogadni, és megszépíteni. Emellett egy kis vendéglátással és ruhasarokkal is készültek. Jó volt látni a sok mosolyt, mert a klubnak ez a köszönet!

Hír kategóriák

Club események

1% támogatás

Kérjük, adója 1 %-ával támogassa szervezetünket, és általa a hátrányos helyzetűeket. Klubunk az adományok 100%-át a nélkülözőknek juttatja.

Miskolci Első Lady Lions Club

Adószámunk:

Számlaszám:

cím: 0 ,

Hogyan lehet Lions Club tag?