I. Jótékonysági Piac

A miskolci Búzatéri Piac szervezte azt a programot, mely során a város jótékonysági klubjai bemutatkozhattak, és egyben ismét egy nemes cél érdekében adományt gyűjthettek. A Miskolci Első Lady LC tagjai örömmel vettek részt az eseményen és a maguk által készített dísztárgyakkal, könyvekkel, játékokkal készültek.

Köszönjük a szervezőknek a lehetőséget és az igazi piaci hangulatot! :)

Hír kategóriák

Club események

1% támogatás

Kérjük, adója 1 %-ával támogassa szervezetünket, és általa a hátrányos helyzetűeket. Klubunk az adományok 100%-át a nélkülözőknek juttatja.

Miskolci Első Lady Lions Club

Adószámunk:

Számlaszám:

cím: 0 ,

Hogyan lehet Lions Club tag?