Disznókő Lions szüret 2019

Idén harmadik alkalommal került sor az Első Miskolci Lions Club és az Első Miskolci Lady Lions Club által szervezett szüretre, ahol a Vakok és Gyengénlátók Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Egyesületének tagjait látták vendégül. A helyszínt és a szürethez szükséges eszközöket a Disznókő Tokaj Szőlőbirtok biztosította.

Az időjárás kegyes volt a csapathoz, így ismét egy nagyon kellemes, jó hangulatú program valósulhatott meg, ahol a látássérült és látó emberek együtt dolgozhattak. A szüreti munka után jött a Sárga Borház által felajánlott finom ebéd és borok. Végezetül vendégeink pincelátogatáson vettek részt.

Hogyan lehet Lions Club tag?